Vanel s. r. o.
Nová Doba 502/12, 027 43 Nižná
SLOVAKIA

Vanel s. r. o. - vývoj a aplikácie mikropočítačovej a meracej techniky

Naši klienti

OVP ORAVA s.r.o.

OVP je najväčším slovenským výrobcom televíznych prijímačov s vlastnou vývojovou základňou a svoje výrobky predáva na trhoch SR, ČR, Rumunska, Rakúska, Chorvátska, Poľska. V Českej republike má založenú svoju dcérsku spoločnosť, ktorá realizuje predaj na tomto trhu.

Pre firmu OVP ORAVA zabezpečujeme vývoj a výrobu pracovísk pre nastavenie a kontrolu obvodov moderných televíznych prijímačov.

Punch Technix Equipment Manufacturing s.r.o.

Firma so sídlom v Námestove sa zaoberá výrobou elektroniky pre široký okruh zákazníkov. Punch Technix je nadnárodná inovatívna spoločnosť stelesňujúca špičkové technológie a technické riešenia v oblastiach potravinárskeho priemyslu, grafických zariadení a medicínskej techniky. Vývojárske a inžinierske divízie sú podporované modernou výrobnou prevádzkou v Námestove.

 MATSUSHITA Electronic Components (Slovakia) s.r.o.

Firma so sídlom v Trstenej patrí do nadnárodného koncernu MATSUSHITA ELECTRONIC,Japonsko. Jej výrobný sortiment zahŕňa elektrické zdroje, diaľkové ovládania, vinuté diely a tunery.Celá produkcia výrobkov sa exportuje do materskej spoločnosti MATSUSHITA ELECTRONIC COMPONENTS, GmbH Loeneburg v Nemecku. Výrobky koncernu MATSUSHITA sú v Európe známe najmä pod značkami Panasonic a Technics.

UTILUX, s.r.o Dolný Kubín

Slovenská pobočka - výrobný závod firmy zaoberajúcej sa autoelektronikou, výrobou káblových koncoviek a konektorov.

Glacier Tribometal Slovakia a.s.

Firma so sídlom v Dolnom Kubíne je jediným výrobcom klzných ložísk pre spaľovacie motory na Slovensku. História výroby klzných ložísk sa vo firme datuje od roku 1952. Je tiež výrobcom radiálnych klzných ložísk, axiálnych ložísk a bimetalických puzdier pre použitie v spaľovacích motoroch osobných, nákladných automobilov a traktorov, lodných a železničných motoroch, kompresoroch, stavebných mechanizmoch, atď. Pre firmu bola realizovaná digitalizácia testovacích zariadení.

 
 © 2004 VANEL s.r.o.    Kontakt Kontakt Mapa domény Mapa domény Verzia stránky pre tlač Tlač Design:itstudio.sk